МЕНЮ


30 вересень 2017 - 03:21
Тепловики готові до початку опалювального сезону

Готовність міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період обговорювалася на нараді міського голови Кропивницького Андрія Райковича з керівниками виконавчих органів міської ради.
За інформацією начальника головного управління житлово-комунального господарства міськради Віктора Кухаренка, теплогенеруючі підприємства обласного центру вжили всіх заходів для підготоки до опалювального сезону. Так, КП «Теплоенергетик» встановило чотири енергетичних котли та три турбогенератори. Силами підприємства цьогоріч виконано капітальний ремонт теплових мереж на вулицях Тарковського, Чикаленка, завершуються роботи на вулиці Преображенській, вартість цих ремонтів – понад 1,3 мільйона гривень. Ліквідовано наслідки 140 поривів після гідравлічних випробувань, перевірено роботу запірної арматури. До роботи готові ТЕЦ, яка забезпечує тепловою і електричною енергією центральну частину міста, дві котельні, що опалюють селище Нове, котельня центральної міської лікарні № 1, котельня лікарні швидкої медичної допомоги № 4. Виконано й капітальний та поточний ремонти теплових мереж селища Нового.
На сто відсотків готові до зими й об’єкти ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА».
Однак складною залишається ситуація із розрахунками за енергоносії. Так, борг за спожитий природний газ ДП «Кіровоградтепло» становить 151 мільйон гривень. На початок опалювального сезону 2016 року заборгованість складала 88 мільйонів гривень. Зростання заборгованості за спожитий природний газ, за словами начальника головного управління, пов’язане із несвоєчасними розрахунками споживачів за послуги теплопостачання. Борг КП «Теплоенергетик» становить 176 мільйонів гривень (перед початком сезону опалення 2016 року – 131 мільйон гривень).
КП «Теплоенергетик» вдалося домогтися, аби, відповідно до законодавства, було списано 61 мільйон гривень боргу. Крім того, передбачено реструктуризацію заборгованості у розмірі 83 мільйони гривень, а також проведення взаєморозрахунків у зв’язку з наявністю заборгованості із погашення різниці в тарифах, що надається із державного бюджету.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.37042 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua