МЕНЮ


5 вересень 2017 - 11:25
Тепловики завершують підготовку до початку опалювального сезону

Тепловики Кропивницького завершують підготовку своїх об’єктів до початку опалювального сезону. Про це йшлося на нараді, яку провів начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко.
За інформацією представника КП «Теплоенергетик», тендери на закупівлю труб уже проведено, тож з 1 вересня необхідні для ремонту матеріали надійдуть в розпорядження підприємства.
На вулиці Тарковського виконано ремонт теплотраси, наразі тривають підготовчі роботи для асфальтування. Закінчено ремонт ділянки мережі у провулку Театральному, 5/5, який планували завершити до 11 вересня. Але у зв’язку з проведенням Всеукраїнського фестивалю «Кропивницький-фест» спеціалісти «Теплоенергетика» закінчили його набагато раніше. Триватимуть ремонти на вулиці Чорновола та на площі біля пам’ятника Янгелові-охоронцю. Загалом усі роботи підрядники мають завершити до 10 вересня, а заповнення мереж водою розпочнеться вже днями.
Щодо ДП «Кіровоградтепло»: його готовність до опалювального сезону сягає 82 відсотків. Наразі фахівці підприємства промивають систему та замінюють і проводять ревізію засувок, аби в майбутньому уникнути значних втрат води.
Представники ОКВП «Дніпро – Кіровоград» на нараді відзвітували про виконання інвестиційної складової програми, згідно з якою підприємство планує придбати і встановити 124 загальнобудинкових лічильники в багатоповерхівках.
Віктор Кухаренко також розповів, що на час проведення наради вже було нанесено дорожню розмітку біля загальноосвітніх шкіл № 1, 2, 8, 17, 18, 19, 30, 31 і 32. Він також звернув увагу керівників комунальних підприємств на необхідність виконання належного благоустрою території біля навчальних закладів та перевірки роботи тамтешнього зовнішнього освітлення.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.10691 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua