МЕНЮ


26 липень 2012 - 14:48

Торговельникам - вітання


Сьогодні, напередодні професійного свята працівників торгівлі та громадського харчування, яке відзначатимемо 29 липня, у стінах міської ради вітали представників цієї найпоширенішої професії.

Зі щирими словами вітань до присутніх звернулись перший заступник міського голови Василь Дзядух та начальник управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Тетяна Белова. У своїх виступах вони відзначили вагомий внесок представників цієї галузі в економічний розвиток обласного центру. Воно і не дивно, адже в Кіровограді нині функціонує три з половиною тисячі закладів торгівлі та громадського харчування. Лише у поточному році було відкрито 69 нових об’єктів, а товарообіг всієї торгової мережі становить щороку понад три мільйони гривень. Всі ці люди не просто приватні підприємці, менеджери, продавці, кухарі, бармени та офіціанти. Вони – справжні професіонали, які тримають руку на пульсі розвитку торгівлі, піднімають галузь на справді високий рівень, створюють добрий настрій своїм клієнтам. Тому і не дивно, що чимало представників цієї професії отримали з рук Василя Дзядуха та Тетяни Белової на знак визнання вагомого внеску у розвиток галузі грамоти міської ради та її виконавчого комітету, управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради.

А міські творчі колективи та окремі виконавці своїми концертними номерами створили святковий настрій всім присутнім.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42279 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua