МЕНЮ


7 лютий 2011 - 14:46

Трагедія на риболовлі


Про трагедію рятувальникам шостого лютого о 19:19 повідомив четвертий рибалка – слюсар ВАТ «Гідросила» Віталій Похилько, – зателефонувавши за номером 101. На місце трагедії негайно виїхав караул Компаніївського райвідділу УМНС в області. Рятувальники побачили на березі Сугоклеї автомобіль, а біля нього – чоловіка у стресовому стані, який повідомив, що троє його приятелів провалилися під кригу (ширина річки в тому місці 150 метрів, глибина – до трьох метрів, а товщина криги – до трьох сантиметрів). Допомогти їм хоча б чим-небудь він не зміг.

Особовий склад караулу негайно обстежив берег річки та прибережну територію. Однак через неможливість провадити пошукові роботи в темну пору доби водолази рятувального відділення аварійно-рятувальної служби оперативного реагування в області долучилися до пошуку потерпілих лише наступного ранку. О 8:50 на відстані двохсот метрів за течією від імовірного місця провалу під кригу на глибині близько двох із половиною метрів вони виявили двох загиблих. О 10:00 знайшли й підняли на поверхню тіло третього. До оперативно-пошукової операції долучилася й слідчо-оперативна група УМВС в області. Василь Похилько підтвердив, що загиблі є саме тими, з ким він напередодні приїхав на зимову риболовлю.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3654 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua