МЕНЮ


4 травень 2015 - 19:41

Транспортні проблеми хвилюють ветеранів


Місця в кіровоградських маршрутках для пільгових категорій громадян незабаром помітять спеціальним маркером. Їх у салоні буде два, й скористатись безкоштовним проїздом зможуть пільговики з 10-ї до 16-ї години.

Про це повідомив учасникам засідання міського клубу “Ветеран” заступник міського голови Сергій Васильченко. Він взяв участь у засіданні клубу, куди був запрошений головою міської ветеранської організації Віталієм Вієвським та головою клубу Володимиром Краснокутським.

Посадовець повідомив, що таку ініціативою висунуло керівництво міської ради з огляду на те, що в місті постійно тривають суперечки між пасажирами-пільговиками та водіями маршруток. Мовляв, міська влада не перераховує перевізникам коштів на відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій населення. Дійсно, такої можливості зараз немає, але позбавляти людей законного права не можна. Тому і вирішили піти на компроміс із перевізниками.

* * *

Першого травня у місті не планується проведення жодних офіційних масових святкових заходів.

Про це повідомив ветеранам Сергій Васильченко. Відмовились проводити будь-які масові акції й профспілки. Причина полягає в тому, що потрібно уникати масового скупчення людей у святкові травневі дні через загрозу терористичних актів.

* * *

Відсутність великогабаритного пасажирського транспорту на маршрутах міста – тема для занепокоєння представників старшого покоління. Так само, як і скорочення кількості маршрутів через відмову “Автобусного парку” їх обслуговувати. Мова йшла про відновлення популярного у місті маршруту №102.

З огляду на це Сергій Васильченко зазначив, що незабаром відбудеться конкурс серед перевізників на право обслуговувати маршрути, на яких раніше працював “Автобусний парк”.

Посадовець поділився з присутніми інформацією, яку йому повідомив голова міської організації інвалідів “Сила духу” Олександр Переверзєв. Мовляв, днями він зустрів власника колись потужного в місті транспортного підприємства Євгена Бахмача і запитав, чому ж “Автобусний парк” нині не працює та не перевозить пасажирів. Той розповів, що в нинішніх економічних умовах це невигідно – зависока ціна на пальне, запчастини тощо.

– Отже, не вина міської влади в тому, що “Автобусний парк” оголосив про банкрутство, – підсумував посадовець. – Коли державна субвенція покривала витрати підприємства, то воно працювало. Як тільки економічні реалії змінились, власник не забажав мати збитки. Бізнесмени керуються лише одним принципом – буде зиск від виробничої діяльності чи ні.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37297 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua