МЕНЮ


7 вересень 2007 - 10:57

ТРЕБА РОЗРАХОВУВАТИ НА ВЛАСНІ СИЛИ


Як зазначалося, основний напрям, у якому працює партія – це захист національного товаровиробника та захист вітчизняної банківської системи. Йде мова про створення дієвої системи пільгових кредитів, завдяки якій молоді люди матимуть змогу позичати у банку кошти на навчання за невеликими відсотками. Зважаючи на постійне подорожчання життя, важливим є доступність товарів повсякденного вжитку, особливо це стосується дитячих виробів. Це теж передбачено у програмі партії.

Щодо нашого міста, то, як зазначив Павло Матвієнко, ПНЕРУ має досвід співпраці з ВАТ “Гідросила” та фірмою “Ласка”. А Христина Стецьків підкреслила, що Партія національно-економічного розвитку має намір ініціювати запровадження законодавчої норми, за якою всі надприбуткові підприємства опікувались би дитячими закладами.

Особливістю виборчої програми ПНЕРУ, за словами лідера партії, є спрямування зусиль на розвиток держави власними силами.

Оксана ПОСТОЛАТІЙДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.48261 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua