МЕНЮ


6 лютий 2015 - 17:46

Третій пішов…


Міська влада активно взялася за наведення ладу на вулиці Дворцовій, що в Кіровограді. Йдеться про демонтаж тимчасових споруд – а саме, літніх майданчиків біля ресторанів та кав’ярень, які мали згорнути свою діяльність, відповідно до умов угод, ще восени.

У грудні минулого року комісія з демонтажу тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності запропонувала підприємцям терміново демонтувати споруди біля їхніх закладів та привести земельні ділянки у належний стан з відновленням благоустрою. Добровільно ці вимоги майже відразу виконали власники кав’ярень "Бест Бургер" та "Віденська кава", а днями після перемовин з міською владою це зробив і власник ресторану "Черчіль". Власники ж кафе "Мокко", ресторан "PRIMO VIOLINO" отримали, як то кажуть, останнє китайське попередження – як повідомив на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, котре провів секретар міської ради Іван Марковський, заступник міського голови Сергій Васильченко, на найближчому засіданні виконкому розглядатиметься питання про примусовий демонтаж тимчасових споруд біля цих закладів. Іван Марковський доручив також перевірити, де в місті ще, крім вулиці Дворцової, продовжують працювати подібні об’єкти, і теж їх демонтувати.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37211 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua