МЕНЮ


17 березень 2017 - 06:47
Третього квітня стартує місячник благоустрою

Декада прибирання Кропивницького стартує 20 березня і триватиме по 1 квітня. А 3 квітня в обласному центрі розпочинається місячник благоустрою. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради.
13 та 29 квітня оголошені у Кропивницькому загальноміськими суботниками в рамках щорічної акції “За чисте довкілля”.
Комунальні підприємства Кропивницького мають прибрати та благоустроїти парки і сквери, прибудинкові території. Головне управління житлово-комунального господарства – забезпечити транспорт для вивезення побутового сміття під час суботників. Усе сміття, зібране під час місячника, сміттєзвалище прийматиме безплатно.
– Нині найголовніше – генеральне прибирання обласного центру, – підкреслив на апаратній нараді у понеділок міський голова Андрій Райкович. – І це є завданням не лише комунальників, а й колективів шкіл та закладів охорони здоров’я. Взяти участь у цьому мають усі. Звертаюся до керівників підприємств, установ та організацій, закладів торгівлі і харчування з проханням відповідально поставитися до прибирання закріплених і прилеглих територій.
Андрій Райкович підкреслив, що на заклади, які проігнорують участь у загальноміському прибиранні, буде накладено суворі санкції – аж до розірвання угод на оренду земельних ділянок.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.58769 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua