МЕНЮ


1 липень 2011 - 10:32

Тридцять п’ятий творчий рік


Уже відлунав у школах останній дзвоник. Минула навчальна пора, що поступилася місцем літу. Час підбити їй підсумки.

Для Кіровоградської музичної школи № 3 цей навчальний рік – тридцять п’ятий із дня заснування закладу – став багатим на творчі здобутки: її вихованці посіли рекордну кількість призових місць на конкурсах міського, обласного, усеукраїнського й міжнародного рівнів – сімдесят, майже половина з яких перші!

Учні викладачів Ірини Петруніної, Галини Єднак, Ірини Прокопової, Лоліти Єршової, Ірини Іванової посіли призові місця на міжнародних фестивалях-конкурсах "Золотий зорепад" (Дніпропетровськ) та "Майбутнє Європи" (Кіровоград). У всеукраїнських же змагалися учні Галини Краснової, Олега Тимофєєва, Миколи Хорунжого (Київ, Дніпропетровськ, Жовті Води). Багато призових місць в обласному конкурсі "Паросток" зайняли вихованці Лілії Задорожної, Наталії Кияшко, Раїси Микуліної, Наталії Єреміної, Наталії Коротєєвої, Олени Дуднікової, Анни Лях. Як уже повідомляла наша газета, з перемогою приїхали з фестивалю-конкурсу "Слов’янський базар", що проходив в місті Кранєво (Республіка Болгарія) ансамбль бандуристів "Мальвочки" під керівництвом Ірини Прокопової та Наталії Кіяшко й зразковий хор "Елегія" під керівництвом Алли Васильєвої.

Учні та вчителі школи взяли участь у мистецьких заходах, що відбувалися в різних куточках міста й області. На підприємствах, в установах і організаціях Кіровоградщини лунали чарівні звуки музики, що дарували слухачам солісти та колективи нашого мистецького закладу. Директор музичної школи Тамара Янева активно співпрацює з керівництвом багатьох мистецьких установ, музеїв, шкіл, бібліотек, у яких вихованці школи дали не один концерт протягом року.

Ось таким був цей ювілейний рік для учнів та викладачів школи. Вони гідно представили наше місто на мистецьких конкурсах та фестивалях, подарували своїм землякам та мешканцям інших країв безліч музичних дарунків.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.416 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua