МЕНЮ


6 липень 2012 - 14:23

30 тисяч жителів області вже отримали компенсаційні кошти


Про це на апаратній нараді в ОДА повідомив начальник філії обласного управління АТ “Ощадбанк” Юрій Кабов.

Процес актуалізації вкладників Сбербанку колишнього СРСР, які не отримали протягом 2008-го року компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень, в області було розпочато з 2 квітня нинішнього року. На сьогодні зареєстровано більше 177 тисяч вкладників колишнього Сбербанку СРСР. З них – 84,5 тисячі вже пройшли актуалізацію, а 30 тисяч отримали компенсаційні кошти (що становить 36 відсотків від кількості громадян, які актуалізувалися).

Юрій Кабов також зазначив, що процес актуалізації вкладників передбачається завершити в області до жовтня нинішнього року, а виплату компенсацій – у листопаді.

З початку проведення вказаних заходів в обласне управління надійшли десятки звернень та скарг від вкладників. У більшості з них порушуються питання щодо роз’яснення порядку проведення виплат компенсаційних коштів, стосовно невірно внесених даних в реєстр, а також про перенесення дати актуалізації та дати виплати. Як зазначив Юрій Кабов, всі невірно внесені в реєстр дані вкладників було здійснено ще у 2008-у році через недосконале програмне забезпечення. Виправляються такі помилки протягом трьох днів.

Перенесення дати виплати здійснюється автоматично, в програмному комплексі – без втручання людини. Але це питання також вирішується за узгодженням з правлінням АТ "Ощадбанк".

– За зверненнями та скаргами були вирішені всі порушені питання, надані відповідні роз’яснення вкладникам, – повідомив Юрій Кабов.

На запитання голови обласної ради Миколи Ковальчука, чи існують вікові обмеження, Юрій Кабов зауважив, що процесом актуалізації та виплатою компенсаційних коштів охоплені представники всіх вікових категорій – від молоді до тих, кому вже виповнилося більше ста років.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40214 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua