МЕНЮ


11 серпень 2017 - 10:40
Триває благоустрій території біля майбутнього гемодіалізного відділення

Наразі підрядна організація займається вирівнюванням прилеглої території та заміною підземних комунікацій. Усі водо- і тепломережі замінять на сучасні пластикові труби. Під землю сховають і електродроти, систему освітлення подвір’я лікарні вдосконалять фахівці КП “Міськсвітло”. А територію поблизу відділення викладуть сучасною плиткою.
Окрім того, у лікарні імені Святої Анни заплановано здійснити часткову заміну старих дерев на нові. Видалення насаджень робитимуть тільки після висновків екологів. Після цього їх замінять.
Як розповів головний лікар міської лікарні ім. Св. Анни Сергій Тельний, майбутнє відділення гемодіалізу розраховане на 11 місць. Приміщення будуть забезпечені новою оргтехнікою та меблями, які вже замовили. Майже зібрано все необхідне медичне обладнання. Найближчим часом до роботи стане і адміністративний персонал лікарні, який нині підбирають.
У самому гемодіалізному відділенні робітники закінчують обробку стін та приступають до їх фарбуванння. Нагадаємо, що всі роботи планують завершити до Дня міста.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.53337 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua