МЕНЮ


17 квiтень 2015 - 12:18

Триває генеральне весняне прибирання


Нині триває місячник благоустрою Кіровограда. Протягом квітня працівники комунальних підприємств міста працюють майже без вихідних, наводячи порядок у парках та скверах, прибираючи вулиці – тротуари і проїжджу частини, обрізаючи дерева, щоб сформувати їх крони.

Як повідомив нашому кореспонденту головний інженер комунального підприємства “Кіровоград- Благоустрій” Ярослав Бригадир, у роботах задіяно три бригади працівників, які підкріплені механізованими транспортними засобами. Дві бригади працюють на формувальній обрізці дерев і одна – на прибиранні.

Активно готують до травневих свят меморіальний комплекс “Фортечні вали”. Порядок тут вже наведено повністю, і як тільки остаточно установиться весняна тепла погода, озеленювачі приступлять до формування клумб та висаджування квітів.

Наразі всі сили комунальників кинуті на впорядкування скверу біля пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи, адже 26 квітня відзначатиметься чергова річниця цієї трагедії. Але й інші сквери центральної частини міста не залишені без уваги – за кожним із них закріплені прибиральники. Також займаються комунальники ліквідацією стихійних смітників. Один такий нещодавно було прибрано на вулиці Ялтинській.

Комунальники також візьмуть участь у загальноміському суботнику. А ще забезпечать добровільних помічників технікою, інвентарем для прибирання.

Значна частина робіт по впорядкуванні міста залишається за робітниками комунального підприємства “Кіровоград-Універсал 2005". Вони прибирають підбордюрні частини доріг, транспортні зупинки, вивозять сміття як з центральної частини міста, так із приватного сектору.

Не залишаються осторонь генерального прибирання і працівники житлово-експлуатаційних організацій міста – вони приводять до ладу прибудинкові території, дитячі майданчики.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39279 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua