МЕНЮ


2 березень 2018 - 07:44

Триває підготовка до чергової сесії


У міській раді Кропивницького завершила роботу десята сесія. За оцінкою міського голови Андрія Райковича, це був затяжний марафон, але вдалося прийняти низку рішень з ключових програм соціально-економічного розвитку міста, які дозволяють обласному центру розвиватися, особливо в комунальній, транспортній та будівельній сферах. Зараз розпочалася підготовка до одинадцятої сесії.
Андрій Райкович звернув увагу усіх керівників виконавчих органів на неухильне дотримання термінів підготовки всіх проектних документів. Оприлюднити їх мають за 20 днів до проведення сесії.
Особливу увагу міський голова приділив підготовці питань регулювання земельних відносин у Кропивницькому, розгляд яких фактично було зірвано на останньому засіданні десятої сесії міської ради. Частина депутатів не повернулася до сесійної зали після перерви.
– Я не розумію такої позиції – фактично депутати залишили свої робочі місця, але ж їм довірилася громада, вони мають відповідально ставитися до виконання своєї роботи, – підкреслив Андрій Райкович. – Тим більше, що, запевняю, ніякої політики, корупції, зловживань у земельних питаннях не було. Але є й інший бік справи. Є профільна депутатська комісія, уравління земельних відносин та охорони навколишнього середовища, є заявники. Працюйте, запрошуйте людей на засідання земельної комісії, щоб кропивничани отримали від нас аргументовані відповіді, зустрічайтеся з депутатами.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.392 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua