МЕНЮ


16 вересень 2011 - 13:00

Триває прийом документів на участь у програмі "Доступне житло"


Відділ ведення обліку житла Кіровоградської міської ради повідомляє, що Кіровоградська міська рада 31 травня 2011 року затвердила Програму будівництва (придбання) доступного житла у м.Кіровограді на 2011-2017 роки.

Громадяни, що перебувають на обліку, громадян, які потребують поліпшення житлових умов при виконкомі міської ради, мають можливість стати учасниками вищезазначеної Програми, якою передбачена державна фінансова підтримка.

За рахунок державних коштів шляхом надання одноразової безповоротної фінансової підтримки у розмірі 30% від вартості будівництва житла забудовнику буде надана фінансова підтримка, спрямована виключно на інвестування у житлове будівництво.

Надання державної підтримки здійснюється виключно за умови участі громадян у будівництві житла власними або кредитними коштами у розмірі не менше 70% від вартості такого будівництва.

Розрахунок суми даної підтримки здійснюється з урахуванням нормативної площі – 21 кв. метр загальної площі житла на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю та з урахуванням граничної вартості будів- ництва 1 кв. метра житла в місті Кіровограді 4934 грн.

У Програмі мають право взяти участь громадяни:
які перебувають на обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов;
середньомісячний сукупний дохід яких, разом з членами їхніх сімей у розрахунку на одну особу не перевищує за даними Держкомстату чотирикратного розміру середньомісячної заробітної плати у м.Кіровограді;
яких відповідно до рішення місцевого органу виконавчої влади включено до списку осіб, що мають право на доступне житло.

Для взяття громадян на квартирний облік за місцем проживання необхідно надати до відділу ведення обліку житла Кіровоградської міської ради за адресою: м.Кіровоград, вул. Карла Маркса, 41, кім.121 (середа – з 9.00 до 12.00 та четвер – з 14.00 до 17.00) такі документи:

1. Довідку з місця проживання (форма № 3).
2. Акт обстеження житлових умов (для працюючих – за місцем роботи, для не працюючих – за місцем проживання).
3. Довідку з ОКП "Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації" (вул. Калініна, 12) про наявність або відсутність приватного житла на всіх дорослих членів сім’ї.
4. Довідку з місця роботи про перебування або не перебування на квартирному обліку.
5. Копії паспортних даних та ідентифікаційних кодів на всіх дорослих членів сім’ї.
6. Копію свідоцтва про одруження (розлучення).
7. Копію свідоцтва про народження на неповнолітніх дітей.
8. Копії пільгових документів (за наявності).
9. Заяву на ім’я міського голови.
Для тих, хто вже перебуває на квартирному обліку, для участі у Програмі будівництва доступного житла необхідно надати такі документи:
– заяву громадянина;
– паспортні дані повнолітніх членів сім’ї (оригінал паспорта громадянина України, дружини/чоловіка, дітей), копії сторінок, що містять останнє фото, прізвище та ім’я, інформацію про дату видачі та орган, що видав паспорт, інформацію про реєстрацію за місцем проживання, одруження, розірвання шлюбу та наявність дітей;
– копії ідентифікаційних кодів на всіх дорослих членів сім’ї;
– свідоцтва про народження неповнолітніх дітей;
– довідку з місця роботи про займану посаду з визначенням терміну роботи на посаді;
– довідку з місця роботи дорослих членів сім’ї про встановлений розмір доходу за останніх 6 місяців.

Списки громадян, які братимуть участь у фінансуванні будівництва доступного житла, формуються з урахуванням черговості взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов. При цьому враховується право громадян на позачергове чи першочергове поліпшення житлових умов.

Шановні кіровоградці! Запрошуємо вас до участі у Програмі будівництва доступного житла.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37245 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua