МЕНЮ


31 липень 2015 - 17:38

Триває ремонт найпроблемнішої теплотраси в Кіровограді


Триває капітальний ремонт однієї із найпроблемніших ділянок мережі теплопотачання – магістрального трубопроводу на вулиці Київській.

За словами працівників КП "Теплоенергетик", які виконують роботи, ці мережі капітально не лагодилися фактично з того часу, як були прокладені, лише латалися дірки при поривах. А пориви ці траплялися ледь не кожного дня. У цілому цей трубопровід відслужив уже удвічі більше, ніж передбачений строк його експлуатації.

Принципова позиція міської влади дозволила залучити до такої необхідної реконструкції теплогону кошти державного бюджету – сім мільйонів гривень, зазначив начальник головного управління житлово-комунального господарства Олександр Хачатурян.

З міського бюджету також виділять на реалізацію цього проекту 700 тисяч гривень. Крім того, ремонтні бригади КП “Теплоенергетик” працюватимуть на не менш складних відтинках теплотраси – по вулицях Гагаріна і Чорновола.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38792 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua