МЕНЮ


3 лютий 2015 - 14:44

Тривожні кнопки в дитсадках та перепустки для батьків школярів


В Кіровограді в навчальних та дошкільних закладах посилено заходи безпеки. Так, у дитячі садки після восьмої години тепер можна потрапити тільки через центральний вхід до приміщення. Відвідувач має натиснути так звану «тривожну кнопку», до нього вийде черговий, який вирішить, пускати сторонню людину до закладу чи ні. У школах же будуть запроваджені персональні перепустки для батьків учнів. Про це повідомила на прес-конференції начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко.

- Ми повинні дбати про безпеку дітей, цього вимагають і нормативні документи Міністерства освіти, накази департаменту освіти і науки ОДА, - зазначила Лариса Костенко. – У нас траплялися випадки, коли сторонні люди, потрапивши до навчального закладу, здійснювали крадіжки, а зараз, з урахуванням ситуації, що склалася на сході країни, питання безпеки стали тим більше актуальними.

«Тривожні кнопки» у навчальних та дошкільних закладах, зазначила начальник управління, почали встановлювати ще три роки тому, також у частині шкіл є камери відео спостереження. У подальшому ними за кошти міського бюджету планується оснастити всі загальноосвітні навчальні заклади. Ідею ж про перепустки до шкіл неодноразово висловлювали самі батьки на батьківських зборах.

Лариса Костенко також відповіла на запитання журналістів щодо організації безкоштовного харчування дітей, батьки яких беруть участь в антитерористичній операції на сході країни або загинули, були поранені в АТО.

– Декого дивує, що для того, аби отримати право на безкоштовне харчування, треба надати довідку, що підтверджує перебування батька в АТО, однак цього вимагає відповідний порядок, що затвердив виконком міської ради, – зазначила Лариса Костенко. – Йдеться про використання бюджетних коштів, і у нас повинна бути підстава для надання цієї пільги, документальне підтвердження того, що батьки дитини перебувають в АТО. Надати треба не тільки довідку, а і заяву на безкоштовне харчування. Довідки можуть бути видані військкоматом або військовою частиною.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39798 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua