МЕНЮ


31 березень 2017 - 14:45

Тролейбусам і великим автобусам – широкі дороги


Начальник міського управління розвитку транспорту і зв’язку Олександр Вергун на апаратній нараді в міській раді 27 березня розповів про виконання Програми розвитку міського пасажирського транспорту і зв’язку за 2016 рік та стан пасажирських перевезень міським електричним транспортом у Кропивницькому.
Він, зокрема, повідомив, що торік міські автобусні маршрути загального користування обслуговували десять підприємств-перевізників. За словами Олександра Вергуна, майже всі ці підприємства мають власну виробничу базу, яка дозволяє належним чином здійснювати технічний контроль та обслуговування, ремонт транспортних засобів, проводити медичне обстеження водіїв. Автобусних маршрутів у Кропивницькому – 36, 32 з них працюють у режимі маршрутного таксі та чотири – у звичайному режимі руху. Рухомий склад підприємств – це здебільшого автобуси марки БАЗ на 22 пасажиромісця. Лише 15 одиниць транспорту мають 45 пасажиромісць.
Серед знакових подій минулого року Олександр Вергун назвав закупівлю двадцяти нових тролейбусів для міста, а також створення комунального підприємства КП «Електротранс». Нинішнього року програмою розвитку транспорту передбачено закупівлю великих автобусів. Також він нагадав, що підприємство-перевізник ПП «УкрАвтоІнвест», яке обслуговує міські маршрути №№ 5-а, 8, 11, 103, 126, обладнало свої транспортні засоби пристроями GPS-навігації. Забезпечила міська влада торік із квітня по жовтень і перевезення пільговиків до садово-городніх товариств.
Міський голова Андрій Райкович відзначив, що міська рада дала унікальну можливість провести всі необхідні підготовчі роботи із закупівлі великомісткого пасажирського транспорту для нашого обласного центру.
– Тому вже зараз необхідно зв’язуватися з патрульною поліцією і починати готувати місто до того, що його вулицями рухатимуться великі автобуси, – наголосив очільник міста. – У нас уже забули, що перший ряд на магістральних маршрутах передбачено для руху автобусів, що там не можна ставити автомобілі. Необхідно вже зараз вести активну роз’яснювальну кампанію.
Міський голова також доручив міському управлінню розвитку транспорту і зв’язку забезпечити всі тролейбусні зупинки покажчиками, на яких міститиметься інформація про час початку і завершення роботи електротранспорту й графік його руху.
А тим часом…
У Кропивницькому тривають перевірки транспортних підприємств щодо дотримання ними умов договорів на перевезення пасажирів та відповідності режиму руху транспортних засобів паспортам маршрутів. Зокрема, днями транспортний патруль, до складу якого входять працівники профільного управління, обласного управління Укртрансбезпеки та члени громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, перевірив дотримання перевізниками графіків руху на маршрутах №№ 6, 11, 15, 17, 18, 27, 77 та 112. Перевірка, яка тривала від 15:20 до 17:20, виявила, що маршрутні таксі за вказаними маршрутами працювали без порушень графіків. Інтервал руху в середньому склав 10–15 хвилин. Разом із тим одного водія «впіймали» на розмові по мобільному телефону під час руху маршрутки, у кількох автобусах були відсутні задні трафарети з номером маршруту. А дві машини на маршруті № 15 мали неналежний зовнішній вигляд. Керівникам підприємств направлено відповідні листи з вимогою усунути порушення.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37078 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua