МЕНЮ


3 серпень 2018 - 10:14

Тролейбуси з автономним ходом


Робочу нараду з питання придбання сучасного електротранспорту провів міський голова Андрій Райкович першого серпня.
У зустрічі взяли участь заступник міського голови Олександр Мосін, начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун, генеральний директор ТОВ “Торговий дім “ЛІТАН” Олег Сухов та представники банківських установ.
Обговорювали перспективи придбання для міста 10 тролейбусів з автономним ходом повної комплектації у лізинг. Міський голова звернувся до банків із проханням розробити відповідну комерційну пропозицію.
– Міська влада Кропивницького має можливість закупити п’ять сучасних якісних тролейбусів з автономною тягою, які відповідають усім світовим стандартам, – зазначив Андрій Райкович. – Але якщо банк нам запропонує вигідні умови придбання транспорту в лізинг, які дадуть можливість придбати десять таких тролейбусів, ми готові до співпраці.
Очільник міста запевнив, що міська рада готова виконати усі лізингові зобов’язання протягом терміну, який визначить банк. А також звернувся з проханням якнайшвидше надати пропозиції для вивчення їх профільними фахівцями міської ради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.32368 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua