МЕНЮ


13 травень 2011 - 10:01

ТРУДОВА ЗВИТЯГА КІРОВОГРАДЩИНИ


Прискорення темпів соціально-економічного та інноваційного розвитку області залежить від рівня підвищення продуктивності праці, зростання професійної майстерності, конкурентоспроможності робочої сили. Стимулювання розвитку трудового потенціалу, створення мотивації до ефективної праці профспілки вважають одними з головних своїх завдань. А створити відчутні економічні й соціальні стимули для продуктивної праці на підприємствах і в установах можна на основі колективних договорів, роль яких на Кіровоградщині з кожним роком зростає (тому не випадково разом з визнаними висококласними професіоналами Кіровоградщини відзначено й переможців обласного конкурсу Федерації на найкращий колективний договір).

Переможці конкурсу під час їхнього нагородження тішилися увагою керівників членських організацій, профспілкових партнерів, гостей, преси. Їх фотографували на дошку Пошани Федерації профспілок області, їм присвячували свої виступи артисти художньої самодіяльності. Серед переможців є чимало й кіровоградців – сорок осіб. У групі "Агропромисловий комплекс і лісове господарство" – двоє, в групі "Виробництво машин та устаткування" – десятеро, в групі "Будівництво і промбудматеріали, транспорт та зв’язок" – семеро, в групі "Харчова, легка промисловість, житлово-комунальне господарство, побутові послуги, торгівля і громадське харчування, малі підприємства, споживча кооперація" – десятеро, в групі "Освіта, наука, охорона здоров’я" – шестеро, в групі "Державне управління, культура" – п’ятеро.

Усі ці люди – професіонали найвищого гатунку. Наприклад, учитель образотворчого мистецтва ЗОШ №24 Тетяна Шлєєнкова стала переможцем заключного туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року – 2011" в номінації "Образотворче мистецтво", що проходив у Кіровограді сьомого – чотирнадцятого квітня.

Тетяна Миколаївна – не лише професіонал у царині образотворчого мистецтва, а й неабиякий педагог, вирізняється партнерським ставленням до учнів. Вони це відчувають, тому охоче співпрацюють з нею, із задоволенням розвиваючи свої творчі здібності.

На уроках та на заняттях гуртка декоративно-ужиткового мистецтва навчає дітей естетичному сприйняттю довкілля, вводить їх у світ графіки, живопису, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва, архітектури, дизайну.

А в комунальному закладі "Центральна міська лікарня міста Кіровограда" колеги називають профе- сіоналом найвищої проби завідувача інфекційного відділення інтенсивної терапії Олександра Власенка, який увійшов до списку найкращих медичних працівників області конкурсу "Майстри Кіровоградщини". Таку оцінку його роботі дають як головний лікар центральної міської лікарні Валерій Голіков, так й інші колеги та пацієнти. Тож логічним є те, що саме йому було нещодавно доручено визначити, які саме кисневі концентратори варто придбати для двох стаціонарів лікарні, на що з міського бюджету було виділено сто тисяч гривень (новітнє обладнання замінило ненадійні, громіздкі й маломісткі кисневі балони).

Про кожного з інших кіровоградців, які увійшли до списку переможців цьогорічного конкурсу Федерації профспілок Кіровоградської області «Майстри Кіровоградщини», також є що розповісти. Адже це люди, трудові досягнення яких не лише поціновані в їхніх колективах, а й на загальнообласному рівні.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36941 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua