МЕНЮ


1 листопад 2013 - 12:54

Турбуються як про рідних


Творці добра. По-іншому й не скажеш про дружний колектив працівників територіального центру соціального обслуговування Кіровського району Кіровограда.

– Протягом двох десятків років працівники нашого центру надають повний комплекс безоплатних та платних соціальних послуг найуразливішим жителям Кіровського району, – розповідає заступник начальника управління соціального захисту – директор територіального центру Олег Бердников – У складі центру діють три відділення.

Так, відділення соціально-побутової адаптації на чолі з Анною Куклою надає перукарські послуги, послуги із дрібного ремонту житла, теле- та радіоапаратури, одягу і взуття. З початку 2013 року працівники відділення виявили понад 1400 громадян похилого віку, інвалідів, хворих, інших громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціального обслуговування. Їм надано 8157 безкоштовних послуг, а від отримувачів платних соціальних послуг надійшло 4,3 тис. грн.. Нині на платному обслуговуванні у відділенні перебувають 460 громадян.

У відділенні соціально-медичних послуг центру, яке очолює Галина Дяченко, наші підопічні отримують безкоштовно медичний масаж, проходять фізіотерапію, їм надають психологічні консультації та поради стосовно того, як зберегти своє здоров’я. Відділення укомплектоване потрібною медичною апаратурою. При територіальному центрі працює кімната медико-соціальної допомоги міської організації Товариства Червоного Хреста.

72 соціальних працівники відділення соціальної допомоги вдома (його очолює Людмила Герус) надають послуги 898 громадянам, у тому числі 20 учасникам бойових дій та 234 учасникам й інвалідам Великої Вітчизняної війни.

Наші працівники виконують великий обсяг соціальної роботи: допомогають підопічним помитися, випрати білизу й одяг, прибирати житло та обійстя, приготувати їжу, купити продукти, інші товари, ліки, оплатити комунальні послуги, в оформленні документів та субсидій. Наші працівники представляють інтереси підопічних в органах державної влади, установах, підприємствах і організаціях. У разі потреби громадянам похилого віку надаються безкоштовні автотранспортні послуги.

Ми постійно працюємо не лише над виявленням самотніх та непрацездатних громадян з метою надання їм повного комплексу соціально-побутових послуг, а і звертаємося за волонтерською допомогою, співпрацюємо з громадськими організаціями, зокрема ветеранськими, Товариством Червоного Хреста, благодійними фондами і завжди вдячні тим, хто разом з нами піклується про стареньких одиноких людей, які потребують уваги, втішного слова та надії на завтрашній день.

Користуючись нагодою, хочу привітати всіх соціальних працівників зі святом, побажати їм терпіння, душевної доброти та здоров’я, бо без нього у нашій складній роботі на обійтися.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39708 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua