МЕНЮ


21 серпень 2015 - 12:21

Тут пануватимуть урочистість та спокій


Сьогодні, 21 серпня, на Рівненському кладовищі Кіровограда – урочисте вшанування похованих тут земляків-військовослужбовців, які загинули в АТО. Алея почесних поховань, де герої знайшли вічний спокій, – це справжній меморіал.

Створювалася вона протягом літа. Брали участь у цьому не тільки будівельники, а й працівники комунального підприємства “Кіровоград-благоустрій”. На цьому тижні там побували кореспонденти "Вечірки" і застали озеленювачів за роботою. Декілька з них саме розгортали на клумбах рулони газонної трави.

– Завдяки секретарю міської ради Івану Марковському вдалось за один день вирішити питання із доставкою цього рулонного покриття з Дніпропетровська, – розповів директор КП "Кіровоград-Благоустрій" Олег Радченко. – Висадили “живу” огорожу з молоденьких туй. Усі могили облаштуємо як треба. Дай Бог, щоб їх кількість не збільшувалась...

Також Олег Радченко розповів і показав, де ростимуть клиновидні та шароподібні туї, де буде висаджено квіти. І нагадав, що очолюваний ним колектив трудиться й на інших об’єктах.

– Наших працівників зараз можна побачити в різних куточках міста: метуть, прибирають, доглядають за квітами, косять бур’яни, благоустроюють колись занедбані території.

До розмови приєдналася начальник дільниці КП “Кіровоград-благоустрій” Альона Ворона:

– Нашим жінкам довелось дуже важко, виконуючи тут, на Рівненському, земляні роботи. Але ніхто й слова проти не сказав. Розуміють всю важливість довіреної справи.

Її підтримала головний агроном підприємства Валентина Цюпка:

– Це правда, люди проявили відповідальність. У нас же, в основному, – жінки. Так вони працюють, як то кажуть, "на ізнос". Скільки тут було машинами завезено землі! Трудились і у вихідні, і до пізнього вечора – й ніхто не поскаржився. Тому що треба. А їх же всього 20 працівниць. Ось і зараз з особливою турботою висаджують квіти – хлорофітум, герань, чорнобривці та інші. Вони будуть на клумбах красуватись візерунками, створюватимуть спокійний та урочистий настрій. Зараз садимо однорічні, але з часом тут будуть багаторічні квіти. Серед дерев та кущів надаємо перевагу вічнозеленим та хвойним рослинам, бо вони як найкраще підходять для озеленення подібних меморіальних комплексів. Особливо хочу подякувати працівникам лісового господарства. З усієї Кіровоградщини нам везли посадковий матеріал. Дуже нам допомогли. Адже робимо одну корисну справу. Маємо неоплатний борг перед тими, хто знайшов свій спочинок на цьому кладовищі.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39573 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua