МЕНЮ


12 квiтень 2017 - 11:44

Творча зустріч з легендою


В останній день березня в музичній школі № 1 ім. Г. Нейгуаза з ініціативи директора школи Євгенії Малявкіної та за підтримки відділу культури і туризму міської ради відбулася надзвичайно приємна подія – творча зустріч з відомою сучасною композиторкою.
Гостею музичної школи стала народна артистка України, відома українська співачка, композитор, член Національної спілки композиторів України Леся Горова. Вона автором і виконавицею понад 300 власних пісень та інструментальної музики. Останнім часом дала понад двісті концертів у зоні АТО, здебільшого в найгарячіших точках, іноді – під вибухи снарядів.
Її пісні – це одкровення з виконавцями та слухачами, у них вона постає в різних настроях, образах. Леся Горова спочатку презентувала збірку власних творів «Відчинилося життя» з дисками та свої нові твори викладачам класу вокалу та композиторської творчості шкіл естетичного виховання нашого міста й області. А згодом відбувся концерт – своєрідна музична мандрівка сторінками натхнення нашої гості. Чарівну атмосферу в святково вбраній концертній залі створили чудові пісні Лесі Горової у виконанні солістів та вокально-хорових колективів шкіл естетичного виховання Кропивницького.
Справжнім подарунком та кульмінацією концерту став виступ самої Лесі Горової. З великим захопленням глядачі зустрічали кожну пісню, кожен виступ Лесі Володимирівни. Світлі, позитивні, по-весняному радісні, зворушливі пісні, сповнені патріотизму та любові до рідної землі, вони глибоко проникли в душу кожного. Директор музичної школи № 1 ім. Генріха Нейгауза Євгенія Малявкіна подякувала всім учасникам концерту за чудове виконання творів сучасної української композиторки, а Лесі Горовій – за незабутню творчу зустріч з учнями та викладачами шкіл естетичного виховання.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3728 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua