МЕНЮ


6 грудень 2019 - 13:06

У 2020 році автопарк КП «Електротранс» поповниться п’ятьма новими автобусами


У Кропивницькому за 4 останніх роки для комунального підприємства «Електротранс» за кошти міського бюджету закупили 64 нових сучасних транспортних засоби: тролейбуси і автобуси. Проїзд в громадському комунальному транспорті – найдешевший в Україні, а автобуси і тролейбуси кардинально змінили ситуацію у сфері пасажирських перевезень в обласному центрі. Це відзначив міський голова Андрій Райкович під час цьогорічного звіту перед громадськістю 4 грудня.

– До мене вже ніхто не приходить на прийом з криком про те, що нічим доїхати у селище Нове, чи на Балку, чи на Балашівку. Ми зробили знакову справу – зруйнували монополію маршрутних таксі! Люди із задоволенням пересіли у комфортні, габаритні автобуси і тролейбуси: нові, з камерами спостереження, з кнопкою виклику поліції, – звернув увагу очільник міста.

Кропивницький – серед перших в Україні почав купувати тролейбуси з автономним ходом. І в нинішньому році ще 6 таких сучасних транспортних засобів вийшли на маршрути у місті – тепер їх вже 11. Вперше з’явився маршрут № 7, який з’єднав Лелеківку з центром і 102-м мікрорайоном. Вперше п’ять нових автономних тролейбусів пішли за маршрутом № 5 – від проспекту Промислового до залізничного вокзалу. Відновлено роботу автобусних маршрутів: №№103 і 118.

– Я вам скажу, що спочатку я наших дівчат-квартальних остерігався, бо за незадовільну роботу міського транспорту не говорили тільки ліниві. Тепер автобуси працюють чітко, зросла якість пасажирських перевезень, – поділився Андрій Райкович. – І повірте, ми не загордилися цим успіхом, а добре розуміємо, що проблем із маршрутними таксі іще немало.

Тому, за словами міського голови, вимог до перевізників міська влада не знімає. Разом із тим, місто зуміло придбати і 2 комфортних соціальних таксі, і спецавтобус для діток з обмеженими можливостями. А КП “Електротранс” неодноразово доводило, що є лідером в Україні в своїй категорії автопідприємств.

– Хочу вам повідомити, що ми плануємо придбати у наступному році іще 5 автобусів, аби закрити проблеми на окремих жвавих маршрутах, – підкреслив Андрій Райкович. – Знаєте, мені приємно було в одному з популярних українських журналів прочитати висновок лідера громадської організації “Доступно.UA” Дмитра Щебетюка – людини з інвалідністю, «візочника», що “Кропивницький став по-європейськи зручним містом з пониженими тротуарами і низькопідлоговим громадським транспортом. Знову ж наголошую: добре розумію, щоб місто було по-справжньому комфортним, нам необхідно впровадити в життя іще багато системних речей.

Одночасно із модернізацією транспортного парку у Кропивницькому продовжуватимуть встановлювати нові і ремонтувати старі пасажирські зупинки, запевнив міський голова.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36576 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua