МЕНЮ


24 квiтень 2015 - 15:34

У “Барвінку” новосілля справила ще одна група дитячого садочка


У кіровоградському дитячому будинку “Барвінок” зроблено якісний ремонт ще однієї групи дитячого садочка.

Двадцять дітей мають можливість відтепер перебувати у великих світлих приміщеннях зі зручними меблями, сантехнікою. Перевірити якість виконаного ремонту до “Барвінка” завітав секретар міської ради Іван Марковський разом із начальником управління капітального будівництва Віктором Ксенічем.

– Будівельники виконали все на совість, – відзначив Іван Марковський. – Відремонтованими приміщеннями задоволені як персонал садочка, так і дітвора. Ми передбачили у міському бюджеті 240 тисяч гривень на роботи у дитячому будинку і бачимо, що це надзвичайно потрібні на сьогодні капіталовкладення.

– Більш зручного місця для організації диячого садочка у Кіровограді годі і придумати, – каже директор “Барвінка” Ольга Гречишкіна. – Жоден дошкільний навчальний заклад не може похвалитися такою великою зеленою територією. Це справжня оаза для діток. Сьогодні тут функціонують чотири дитячі групи, а з 1 вересня планується відкриття п’ятої. Батьки зрозуміли переваги розташування “Барвінка” і активно подають заяви на оформлення своїх діток саме у цей садочок.

Уже прощаючись, Іван Марковський звернув увагу, що коридори першого поверху в закладі хоч і чистенькі, але давно не лагоджені. Тож він дав доручення Віктору Ксенічу розглянути можливість зробити у нинішньому році ремонт коридорів, а на прохання Ольги Гречишкіної – і кухні дитячого будинку.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3641 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua