МЕНЮ


6 вересень 2013 - 16:45

У "Барвінку" відкрито ще одну дошкільну групу


У Кіровограді 2 вересня на Олексіївці, у дитячому будинку “Барвінок”, урочисто відкрито другу групу дошкільної освіти. Відтепер 40 малюків мають змогу відвідувати дошкільний заклад у себе в мікрорайоні.

Цього дня до “Барвінку” з подарунками – різноманітними іграшками, конструкторами, книгами – завітали голова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко та міський голова Олександр Саінсус.

– Послідовна реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо максимального охоплення усіх дітей сімейними формами виховання приносить свої результати, – сказав Андрій Ніколаєнко, – дітей-сиріт у дитячому будинку стає менше, а вивільнені площі приміщення є можливість перепланувати під такі необхідні для Кіровограда дитячі садочки.

Це вже друга дошкільна група, звернув увагу Олександр Саінсус, яку міська влада відкриває у приміщенні “Барвінку”. Паралельно йде реконструкція і під третю групу. Площі дитячого будинку дозволяють повністю охопити всіх дітей Олексіївки дошкільної освітою. А умови тут справді чудові: просторі приміщення, широке подвір’я, доглянута територія, сучасні дитячі майданчики.

Андрій Ніколаєнко і Олександр Саінсус не тільки привітали малечу з їхнім першим днем перебування у новій групі, а й самі долучилися до найцікавішого з точки зору дітей – гри. На радість дітлахам вони розпакували подарунки і влаштували для них майстер-клас з конструювання.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39496 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua