МЕНЮ


7 грудень 2011 - 15:59

У центрі України толерують религійне розмаїття
Хоча новий очільник УГКЦ в ролі керівника церкви уперше завітав до нашого міста (нині він об’їжджає всі греко-католицькі громади як в Україні, так і за її межами), однак у нас він побував не вперше. Кіровоград став рідним двом його тіткам (одна з них, на жаль, уже померла) та їхнім дітям. Тож бував у нас майбутній очільник УГКЦ ще дитиною, а згодом уже і священиком.

Про це Блаженніший Святослав (Шевчук) розповів під час зустрічі в міській раді з її секретарем Ігорем Волковим, до якого завітав разом з екзархом Одесько-Кримським владикою Василем та деканом Кіровоградським, настоятелем парафіяльної каплички отцем Іваном (Третяком). Високий гість відзначив однаково приязне ставлення кіровоградської міської влади до різних релігій і конфесій, до їхніх потреб і прохань. Саме завдяки цьому 2008 року місцева релігійна громада УГКЦ отримала земельну ділянку на вулиці Героїв Сталінграда, де згодом постала дерев’яна капличка, а тепер триває будівництво кам’яної церкви.

– Основне завдання церкви – проповідувати слово Боже, щоби кожен українець знайшов свою дорогу до храму, – зазначив очільник УГКЦ. – Однак церква не лише молиться, а й, вийшовши із храмів, провадить соціальну, виховну, благодійну діяльність.

Ігор Волков під час розмови згадав про візит до Кіровограда попереднього керівника УГКЦ Любомира (Гузара), а також передав вітання нинішньому її очільникові від міського голови Олександра Саінсуса, який з поважних причин не зміг бути присутнім на зустрічі.

– Міська влада, – сказав Ігор Волков, – прихильно ставиться до діяльності релігійних організацій, які опікуються духовним здоров’ям містян, проводять суспільно корисну роботу, підтримуючи бідних, немічних, зневірених людей. Тому і всіляко сприяє таким організаціям у їх діяльності.

Наприкінці зустрічі Блаженніший Святослав (Шевчук) та Ігор Волков обмінялися на добру згадку пам’ятними сувенірами. Секретар міської ради презентував високому гостеві нове видання про Кіровоград.

Під час перебування глави УГКЦ Святослава (Шевчука) в Кіровограді той зустрівся також з керівництвом облдержадміністрації та обласної ради, а також з місцевими журналістами. А перед тим у неділю, на свято Введення до храму Пресвятої Богородиці, провів архієрейську літургію в греко-католицькій парафіяльній каплиці.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36151 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua