МЕНЮ


5 грудень 2015 - 22:17

У чистому місті жити комфортно


У Кіровограді першого грудня стартував тиждень благоустрою.

Відповідне розпорядження видав міський голова Андрій Райкович. І комунальники вже зробили виконати певний обсяг робіт.

– Місто сьогодні знаходиться не у найкращому стані, – підкреслив керівник міста на апаратній нараді у понеділок. – На тротуарах багато зібраного і невивезеного листя, зовнішні рекламні носії у непривабливому вигляді, території закладів, установ і організацій потребують негайного прибирання, доки дозволяють погодні умови.

Як повідомив у вівторок начальник головного управління житлово-комунального господарства міськради Олександр Хачатурян, до генерального прибирання обласного центру залучають як працівників комунальних служб, так і колективи підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

Працівники комунального підприємства “Кіровоград-Благоустрій”, інші підприємства прибирають сміття в парках Молодіжному, Ковалівському, імені Степняка-Кравчинського, на Фортечних валах, у скверах “Фонтанний”, імені Шевченка, “Солдатському”, Центральному, імені Хмельницького, 50-річчя Жовтня, імені Чекістів, біля пам’ятника ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи, на вулиці Преображенській, на Набережній Інгулу, на площі Героїв Майдану та у сквері Першого єлисаветградського трамваю на вулиці Дворцовій.

Також проводяться роботи з формувального обрізання дерев на вулицях Повітрянофлотській, 2-а, Шмідта, 27-а, між будинками № 26 та № 28 на вулиці Євгена Маланюка.

Вигрібали та вивозили опале листя цими днями і з вулиць Жовтневої Революції, Московської, Медведєва, Генерала Родимцева та Колгоспній.

Оксана ВЕРСТЮК
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.06068 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua