МЕНЮ


1 грудень 2017 - 09:04

У ЦНАПі відбувся день відкритих дверей


23 листопада у центрі надання адміністративних послуг Кропивницького відбувся традиційний щорічний День відкритих дверей.
Відвідувачі центру із дев’яої до дванадцятої години мали можливість отримати консультації з питань отримання адміністративних послуг, у тому числі з видачі документів дозвільного характеру, безпосередньо від керівників суб’єктів надання адміністративних послуг.
– День відкритих дверей – це можливість для мешканців нашого міста безпосередньо звернутись до керівників дозвільних органів, – зазначив керівник ЦНАПу Антон Шевченко. – Зручність для громадян полягає у тому, що всі керівники дозвільних органів знаходяться в один час в одному приміщенні. Тому, наприклад, підприємець, у якого є питання з приводу того чи іншого дозвільного документа, може отримати одночасно декілька консультацій щодо його оформлення.
Відвідувачі центру висловили задоволення якістю обслуговування спеціалістами ЦНАПу та можливістю отримати консультації від безпосередніх керівників суб’єктів надання адміністративних послуг.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 3.57916 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua