МЕНЮ


23 лютий 2011 - 17:15

У цьому дні – спадкоємність поколінь


Після внесення в залу Державного прапора України до присутніх звернувся перший заступник голови Кіровоградської міської організації інвалідів України Володимир Зуєв, який розповів про передісторію заснування свята та нинішнє його значення. Привітав ветеранів і молодих воїнів й міський голова Олександр Саінсус:

– Схиляю голову перед ветеранами, які віддали своє здоров’я, пожертвували власним благополуччям заради мирного життя рідного народу. І це не лише чоловіки, а й жінки, які теж доклали велетенських зусиль для захисту нашої Батьківщини. У цей день хочу звернутися й до молодого покоління – воїнів Кіровоградського гарнізону, які знаходяться в цьому залі. Ви гідно підтримуєте героїчну естафету своїх попередників, які захищали рідну землю в роки Великої Вітчизняної війни, а після неї допомагали боронитися від агресорів багатьом дружнім державам. Сьогодні українські миротворці в різних частинах світу також виконують шляхетну місію оборонців миру й справедливості. Вітаю всіх вас – і вкритих сивиною, і молодих – зі святом, бажаю міцного здоров’я, благополуччя й душевного тепла.

За відданість справі захисту держави та її народу, активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді, сумлінну працю та з нагоди Дня захисника Вітчизни міський голова нагородив грамотами Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету десятьох активістів ветеранського руху.

Запрошених на врочисте засідання привітали з Днем захисники Вітчизни також голова міської організації ветеранів України Віталій Вієвський, перший заступник голови обласної організації ветеранів України Анатолій Марченко, голова Всеукраїнського союзу радянських офіцерів у Кіровоградській області Ігор Вєнчик, голова міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Любов Дозор. Названі керівники ветеранських організацій вручили їх представникам почесні грамоти, грамоти й подяки.

Від усіх нинішніх військовослужбовців Кіровоградського гарнізону військовиків-ветеранів зі святом віншував міський військовий комісар полковник Микола Тищенко. Він запевнив, що нинішнє покоління військовослужбовців гідно несе бойовий прапор, перейнятий у його попередників.

Наприкінці зустрічі виступили аматорський народний хор «Ветеран», заслужений артист України соліст муніципального духового оркестру Володимир Стратьєв та викладач музичної школи № 1 імені Генріха Нейгауза Вікторія Делестьянова.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37578 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua