МЕНЮ


2 липень 2010 - 08:11

У ДОБРУ ПУТЬ, МАЙБУТНІ ПЕДАГОГИ


Більшість гостей прийшла не з порожніми руками. Так, Володимир Пузаков повідомив, що у зв’язку з тим, що міська влада опікується дітьми-сиротами, а під цю категорію підпали 10 цьогорічних випускників, було прийнято рішення про перерахування на їхні картки певної суми.

А ще Володимир Пузаков розповів про реконструкцію площі між двома корпусами університету, про плани встановити там пам’ятник славетному землякові, чиє ім’я носить навчальний заклад, Володимирові Винниченку до першого вересня.

Разом з тим не можна не згадати про те, що нинішнє свято було трохи затьмарене тим, що дипломи про вищу освіту тепер уже колишні студенти поки що не отримають. Держава не встигла їх виготовити.

– Але то не біда, – зауважив ректор КДПУ Григорій Клочек. – Ми знайшли вихід із становища. Проректори, декани факультетів вручатимуть квіти випускникам, щоб ті мали приємну нагоду згадати, що такий-то декан особисто дарував їм квіти.

Урочистості святу додали виступи студентів та викладачів мистецького факультету, інших творчих колективів і виконавців обласного центру.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37426 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua