МЕНЮ


23 березень 2012 - 13:07

У футбол найкраще грають кіровчани


Учасників турніру привітали секретар міської ради Ігор Волков і начальник відділу фізичної культури та спорту міськради Олександр Куценко. Ігор Волков зазначив, що змагання з футзалу є важливими з огляду на формування збірної команди Кіровограда для участі в обласній спартакіаді, що відбудеться у квітні. Команда обласного центру в змаганнях за програмою обласної спартакіади торік посіла перше місце. Тож завдання на рік поточний міська рада ставить не менш амбітні.

За підсумками напружених змагань перемогла збірна Кіровської районної ради. На другому місці – представники виконавчих органів міської ради. Бронзові нагороди – в активі команди депутатів міської ради.

Ігор Волков і Олександр Куценко нагородили переможців та призерів змагань дипломами й медалями відділу фізичної культури і спорту Кіровоградської міської ради. Наступний, шостий, тур міської спартакіади розпочнеться 23 березня о 15.30 в приміщенні міської ради. Свої сили цього разу випробовуватимуть шахісти.
Наш кор.

Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35635 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua