МЕНЮ


6 жовтень 2017 - 05:39
У кіборгів – день народження

Четвертого жовтня в Кропивницькому відбулися врочистості з нагоди 55-річчя 3-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України.
Військових, які вишикувалися на плацу частини, привітали разом з іншими гостями перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
Мітинг розпочався з підняття Державного прапора України, після чого командир частини зачитав наказ, у якому ішлося про нагородження бійців грамотами, вручення їм державних нагород та присвоєння військових звань.
– Маю велику честь вітати вас із 55-ю річницею заснування військової частини. Для історії, можливо, це і незначний відрізок часу, але для вашої частини цей період увінчаний подвигами заради нашої Батьківщини, мужнього служіння нашій державі, виконання свого службового обов’язку, – зазначив Андрій Райкович, звертаючись до військовослужбовців. – Третій окремий полк спецпризначення – це підрозділ нового зразка, де кожному з розвідників можна довірити не лише своє життя, а й долю держави. Міська влада завжди робила й надалі робитиме все, аби ваші сім’ї були надійно забезпечені всім необхідним. Від депутатів міської ради, усієї громади міста щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, сили і наснаги боротися за кожний метр нашої землі, за наші і свої життя. Ми хочемо бачити вас молодими і здоровими, щоб ви створювали сім’ї та розбудовували нашу державу і наше рідне місто Кропивницький.
За особистий внесок у справу захисту державного суверенітету й територіальної цілісності України, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди 55-ї річниці з дня створення військової частини А0680 грамоту міської ради та виконавчого комітету отримали старший солдат Людмила Кожем’якіна, прапорщик Марія Рассказова та старший сержант Наталія Сидяка. Цінним подарунком, наручним годинником, від міського голови нагороджено командира військової частини Олександра Трепака.
Оскільки вже другий рік міська влада опікується оновленням обладнання харчоблоку частини, то з нагоди свята Андрій Райкович передав завідувачеві їдальні Тетяні Бородіній (на знімку вгорі) документи на чотири бойлери, холодильник та холодильну камеру. Завершився врочистий захід урочистим маршем спецпризначенців.
Наш кор.
Фото Катерини САБРАМДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.59223 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua