МЕНЮ


19 листопад 2013 - 11:58

У Кіровограді буде ще один маршрут. 1-Ц


Враховуючи звернення мешканців Кіровограда та з метою стимулювання перевізників оновлювати рухомий склад автобусами великої та середньої місткості виконавчий комітет міської ради прийняв рішення внести зміни у маршрутну мережу міста, а саме – ввести новий маршрут №1-ц (центральний).

Як повідомив на засіданні виконакому начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Віктор Зубченко, автобуси №1-ц курсуватимуть за маршрутом від вулиці Генерала Жадова до автостанції №1 (в обох напрямках).

Новий маршрут має забезпечити якісне перевезення пасажирів на двох проблемних ділянках на центральному маршруті у час пік – на вулиці Полтавській та на проспекті Правди (в бік центру міста). Обслуговуватимуть маршрут автобуси першого і другого класів, які розраховані на перевезення не менш 40 пасажирів.

Своїм рішенням виконком доручив управлінню розвитку транспорту та зв’язку з метою недопущення можливого виникнення соціальної напруги, пов’язаної з роботою громадського транспорту на центральному маршруті міста, терміново укласти до проведення відповідного конкурсу договір на перевезення пасажирів за міським автобусним маршрутом № 1-ц, забезпечивши функціонування за ним не менше 11 автобусів середньої місткості та забезпечити підготовку й оголошення конкурсу на перевезення пасажирів за цим автобусним маршрутом протягом місяця.

Одночасно міський голова Олександр Саінсус поставив перед профільним управлінням вимогу здійснювати і надалі щоденний моніторинг пасажирських перевезень і вже на наступному засіданні виконкому доповісти про ефективність внесених змін до маршрутної мережі.

Маршрут «Центральний» (Жадова – Лісопаркова) вводити поки що не будуть, зазначив перший заступник міського голови Володимир Каніщев. Проблемною і надалі, згідно з результатами моніторингу, залишається зона вулиці Короленка, але потреби кіровоградців будуть задоволені при збільшенні кількісті маршруток № 77.

Відповідно до прийнятого рішення, також продовжено за зверненнями кіровоградців маршрути №4 та №44 до вулиці Генерала Жадова.

* * *

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про встановлення вартості проїзних квитків у міському електричному траснпорті для ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія".

Отже, вартість проїзних квитків становитиме: для службових поїздок працівників підприємств, установ та організацій (за безготівковим рахунком) – 150 гривень, для громадян – 120 гривень, для студентів вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних училищ та шкіл – 60 гривень.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40315 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua