МЕНЮ


12 грудень 2012 - 12:40

У Кіровограді буде створено міський центр обліку та тимчасового перебування бездомних осіб


Депутати Кіровоградської міської ради на своєму вчорашному сесійному засіданні ухвалили рішення про створення Кіровоградського міського центру обліку та тимчасового перебування бездомних громадян.

Як зазначив доповідач із цього питання депутат Олег Краснокутський, на сьогодні Кіровоград – чи не єдине місто, де такого притулку немає. Тим часом, його створення дозволить розв’язати ряд проблем – зокрема, забезпечити надання медичної допомоги та різноманітних соціальних послуг людям без постійного місця проживання, сприяти в отриманні ними реєстрації місця проживання або перебування (відсутність документів та реєстрації – одна з основних проблем, з якими стикаються безхатченки) й таке інше. Більшість депутатів підтримали цю пропозицію, єдине – їм ще треба визначитися з приміщенням, в якому розміститься центр. Спочатку передбачалося, що його розмістять у приміщенні колишнього ІВК, однак досі питання про його передачу у комунальну власність із МВС не вирішено. Розглядався варіант й розміщення центру в одному з корпусів центральної міської лікарні на вулиці Фортеці, однак значна частина депутатів виступає проти цього, адже, за їхніми словами, функціонування центру на території медичної установи може викликати ряд проблем, крім того, у найближчих планах місцевої влади створити на Фортечних валах історично-культурницький комплекс «Єлисавет», і сусідство з ним центру не вписується в загальну концепцію цього проекту. Урешті-решт за пропозицією міського голови Олександра Саінсуса депутати вирішили визначитися з приміщенням до 21 грудня, коли проводитиметься друге сесійне засідання.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.24721 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua