МЕНЮ


22 березень 2013 - 16:17

У Кіровограді до великодніх свят буде розписано п’ять тисяч писанок


П’ять тисяч писанок, розмальованих кіровоградськими дітьми, стануть яскравим подарунком на Великдень нашому місту та всій Україні.

Саме таку кількість заготовок писанок Кіровоград отримав від організаторів проекту "Парад вишиванок". Їх роздадуть у школи та позашкільні навчальні заклади. Юні кіровоградці вже скоро розпочнуть їх розпис, намагаючись передати прадавні традиції. Адже писанка – це своєрідне уособлення Всесвіту, і кожен із символів та кольорів на ній має своє значення.

Після завершення розпису 500 кіровоградських писанок поїдуть до Києва на фестиваль "Писанковий рай", де у сквері Івана Франка 2 травня організатори планують влаштувати виставку-презентацію писанок з усіх регіонів України. Очікується, що в експозиції буде 100 тисяч писанок.

А ще однією родзинкою цьогорічного проекту стане унікальний витвір мистецтва – декорований 10 тисячами троянд та 9 тисячами писанок вінок довжиною 30 метрів. Решта кіровоградських писанок прикрасить наше місто у великодні свята.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38977 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua