МЕНЮ


25 березень 2013 - 09:13

У Кіровограді комунальники з непогодою впоралися


Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергія Коваленко, в обласному центрі забезпечено безперебійне функціонування усіх сфер життєдіяльності. Міський оперативний штаб працював у режимі постійного чергування, а ситуацію у Кіровограді тримав на контролі особисто міський голова Олександр Саінсус.
Сергій Коваленко відзначив, що в період з 23 по 24 березня у місті внаслідок штормового вітру сталося два аварійних відключення електроенергії в мікрорайоні ДТСААФ – друкарня – вул. Комарова – вул. Яновського та на Кущівці. Електропостачання було оперативно відновлено. На три години було перевано також водопостачання на селищі Гірничому.
Станом на 7.00 24 березня у Кіровограді на розчистці та посипці транспортних магістралей працюють 12 одиниць техніки, які забезпечуюють роботу громадського ртанспорту у повному обсязі.
За інформацією Сергія Коваленка, керівники підприємств, установ та організацій обласного центра з розумінням поставилися до звернення міського голови Олександра Саінсуса і у своїй переважній більшості надали посильну допомогу комунальним службам міста в розчистці від снігу своїх прилеглих територій.
За прогнозом метеослужб 24 березня у Кіровограді очікуються сильні пориви вітру до 15-20 м/сек., на дорогах ожеледиця. Температура повітря становитиме від -4С до -6С.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44792 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua