МЕНЮ


5 лютий 2016 - 14:44

У Кіровограді навчатимуть майбутніх лікарів


Про це на апаратній нараді повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Говорячи про реформування у 2016 році медичної галузі області, Сергій Кузьменко особливу увагу звернув на важливість підготовки кваліфікованих спеціалістів для медичних закладів області. Адже, за словами посадовця, на Кіровоградщині сьогодні відчувається гострий брак медпрацівників: існує більше 1,3 тис. вакансій лікарів.

– Це означає, що будь-які наші намагання покращити ситуацію у медичній галузі будуть недостатніми, допоки ми не вирішимо саме кадрове питання. На жаль, більшість наших студентів-земляків, які навчаються в інших містах, по завершенні медичних вишів приймають рішення залишитись за місцем навчання, – констатував Сергій Кузьменко. – Тому в минулому році ми кілька разів зустрічалися з керівництвом Донецького національного медичного університету і прийняли спільне рішення про відкриття у Кіровограді відділення зазначеного навчального закладу. Ми також провели перемовини з Національною поліцією України, аби передати приміщення колишнього юридичного інституту на баланс Міністерства охорони здоров’я України, щоб там могли навчатися майбутні медики. Поки це питання розглядається, вже прийнято рішення про оренду зазначеного приміщення.

Очікується, що вже у квітні нинішнього року розпочнеться перший набір абітурієнтів до кіровоградської філії Донецького національного медичного університету, де навчатиметься близько 500 майбутніх медиків.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36829 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua