МЕНЮ


5 лютий 2016 - 12:43

У Кіровограді неповнолітньому продали алкоголь, яким він отруївся


Кіровоградські поліцейські клопотатимуть про позбавлення ліцензії торговельного закладу, де продали 15-річному хлопцеві алкоголь, яким він отруївся.

Хлопець приїхав без батьків до обласного центру з Кіровоградського району. Він вирішив розважитися і купити алкоголь. Продавець закладу з незрозумілих причин не перевірила його документів і, відповідно, не з’ясувала вік покупця.

Пізніше до правоохоронців звернувся чоловік, який побачив хлопця, який лежав на тротуарі, йому було зле.

Прибула «швидка". Фахівці дитячої обласної лікарні негайно госпіталізували пацієнта до реанімаційного відділення. Як з’ясувалося, він отруївся алкоголем.

Факт продажу алкогольного напою хлопцю продавець заперечувати не стала. Стосовно неї правоохоронці склали адміністративні матеріали за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами".

За неналежний догляд за неповнолітнім сином відповідатимуть і його батьки.

Крім того, правоохоронці підготували матеріали на розгляд адміністративної комісії, після чого буде вирішуватися питання щодо позбавлення ліцензії на здійснення торгівлі алкоголем торговельного закладу.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38639 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua