МЕНЮ


8 липень 2014 - 19:18

У Кіровограді планується відкрити факультету Київської Академії внутрішніх справ


Сьогодні, 08 липня 2014р., у Міністерстві внутрішніх справ відбулася робоча нарада за участі заступника міністра внутрішніх справ-керівника апарату МВС Сергія Чеботаря, керівників департаментів МВС, народного депутата України Валерія Кальченка, голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка, голови Кіровоградської ОДА Олександра Петіка, бувшого ректора Кіровоградського юридичного інституту ХНУВС Валерія Пєткова та першого заступника начальника УМВС в Кіровоградській області Дем»яна Таршина щодо можливості створення філії юридичного вишу у Кіровограді.

Як відомо, народний депутат України Валерій Кальченко ще з березня поточного року, відколи евакуювали з Криму філію Одеського Державного юридичного інституту, відстоював створення філії цього вузу у Кіровограді. Сергій Чеботарь поінформував присутніх, що вже прийнято рішення про перебазування філії до Херсону та не сприйняв аргументи кіровоградської делегації про її передислокацію до нашого обласного центру.

До речі, перший заступник начальника УМВС у Кіровоградській області Д. Таршин на сьогоднішній нараді виступив проти відкриття у Кіровограді філії вишу, повідомляє прес-служба ВО "Батьківщина". У підсумку, заступник міністра МВС Сергій Чеботарь прийняв компромісне попереднє рішення про створення у нашому обласному центрі факультету Київської Академії внутрішніх справ. Для прийняття остаточного рішення він наступного тижня приїде у Кіровоград.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33836 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua