МЕНЮ


4 червень 2010 - 10:24

У Кіровограді побував Олег Блохін


Олег Блохін разом з головою ОДА Сергієм Ларіним узяв участь у відкритті дитячої футбольної школи «Зірка-Спартак», а також поспілкувався під час прес-конференції із журналістами.

– Мені приємно, – сказав видатний гравець і тренер, – що я сьогодні взяв участь у відкритті нової дитячої футбольної школи. Приємно, що в Кіровограді масовому спорту приділяють належну увагу. Адже без фізкультури і спорту не може бути здорової нації. Український футбол був би набагато кращим, якби кожна область опікувалась вихованням молодого покоління та підтримувала дитячі спортивні організації. Стосовно ж вражень від вашого міста, то можу сказати, що воно мені сподобалося чистотою й упорядкованістю.

Олег Блохін разом з учасниками виїзного засідання «Телепресклубу», журналістами й представниками спортивної громадськості Кіровограда обговорили перспективи розвитку фізкультури і спорту як в обласному центрі, так і в Україні в цілому. На думку Олега Володимировича, у найвищих владних коридорах уже тривалий час мало хто звертає увагу на необхідність їх культивування. Тож варто нагадувати владі, що здоровий дух може бути лише у здоровому тілі. Він також порадив не тільки випрошувати допомогу на облаштування спортивних об’єктів у бізнесменів, а й активно сприяти їм у цьому. Тоді ділові люди бачитимуть, що їх сприймають не як грошових мішків, а як партнерів у справі великої ваги. Тоді вони із задоволенням братимуть у ній участь.

Під час розмови Сергій Ларін погодився із думкою голови Кіровоградського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Володимира Ковальова про доцільність і навіть потребу відкриття в Кіровограді обласного ліцею-інтернату спортивного профілю з подальшим його перепрофілюванням на коледж. У цьому навчальному закладі змогли б реалізувати свої природні здібності діти з усієї Кіровоградщини. Голова облдержадміністрації доручив начальникові обласного управління фізкультури і спорту Сергієві Колодяжному підготувати фінансові розрахунки, що стосуватимуться заснування та функціонування ліцею. Сергій Ларін повідомив також, що невдовзі ігри кіровоградської «Зірки» транслюватиме обласне телебачення і що під час її суботньої гри телевізійники здійснять пробний варіант її непрямоефірного запису. Іншою приємною новиною стала згода Олега Блохіна на сприяння організації в Кіровограді і проведенні товариського футбольного матчу «Зірки» з ветеранами київського «Динамо».Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37686 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua