МЕНЮ


1 лютий 2013 - 12:15

У Кіровограді презентовано восьмий випуск “Історичного календаря на 2013 рік”


Презентація видання, автором якого є відомий кіровоградський краєзнавець Володимир Босько, відбулася в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського.

Організатор презентації начальник управління інформаційної діяльності ОДА, яке опікується книговиданням та проектом “Історія рідного краю”, Євгенія Шустер зауважила, що упродовж останніх років в області видано чимало цікавих книжок кіровоградських авторів, але найбільше усі завжди чекають на вихід “Історичного календаря”. Ця книга стала в нагоді журналістам, краєзнавцям, вчителям, бібліотекарям, всім, хто переймається долею та історією нашого краю. Нинішній випуск, як і попередні, інформаційно наповнений цікавими новелами про відомих і талановитих єлисаветград- ців й не менш відомих сучасників-кіровоградців.

Зі знаковою подією в літературному житті області учасників презентації привітали голова ОДА Андрій Ніколаєнко та голова обласної ради Микола Ковальчук. Представники влади висловили пропозицію об’єднати серію “Історичних календарів” у своєрідну краєзнавчу енциклопедію.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38541 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua