МЕНЮ


26 квiтень 2013 - 14:42

У Кіровограді стартував фестиваль-конкурс “Таланти рідного міста”


23 квітня в Кіровограді стартував новий проект – фестиваль-конкурс з художньої самодіяльності "Таланти рідного міста". Про це повідомила на прес-конференції у міській раді начальник відділу культури і туризму Анна Назарець.

Подібних фестивалів у Кіровограді ще не було – організатори вирішили не лише заохотити талановитих кіровоградців-аматорів до участі у фестивалі, а й розповісти про них усім жителям області та порадувати видовищним шоу. Цей фестиваль можна порівняти із всеукраїнським проектом "Україна має талант". Особливістю конкурсу буде цикл сюжетів й телепрограм, що транслюватиме обласна державна телерадіокомпанія. Меморандум про співпрацю в реалізації цього проекту, а також ряду інших уже підписаний між ОДТРК та Кіровоградською міською радою, повідомила на прес-конференції продюсер каналу Олена Кваша. За її словами, родзинкою проекту стане електронне голосування глядачів на офіційному веб-сайті каналу, яке вплине на визначення переможця фестивалю. Широку інформаційну підтримку проекту надаватиме також кіровоградська телерадіокомпанія “ТТВ”. Переможці фестивалю будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками від міського голови та Кіровоградської міської ради під час проведення гала-концерту на площі ім. Кірова на День міста.

Триватиме фестиваль до першого вересня. До участі у ньому запрошуються аматорські колективи підприємств, установ, організацій Кіровограда, окремі виконавці. Заявки на участь приймає відділ культури і туризму до 1 серпня за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 425 – 424. Переможців визначатимуть у вокально-хоровій номінації (хорові колективи, вокальні ансамблі, ансамблі пісні і танцю, солісти-вокалісти) та хореографічній (ансамблі класичного, народного, бального, естрадного, сучасного танцю).

З повним текстом положення про фестиваль-конкурс та формою заявки можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у розділі “Культура”.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3529 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua