МЕНЮ


24 грудень 2010 - 14:37

У КІРОВОГРАДІ ВІДБУВСЯ З’ЇЗД ДИЛЕРІВ


Про його мету розповів голова правління – виконавчий директор "Торгового дому "Червона зірка" Володимир Лукіянчук:

– Для нашого підприємства це надзвичайно важливий захід. На з’їзді дилерів виробничники мають можливість спілкуватися з людьми, які безпосередньо контактують зі споживачами продукції "Червоної зірки" – аграріями. Тому побажання і дилерів, і аграріїв беремо до уваги під час модернізації техніки та її виробництва, підвищення якості сервісного обслуговування сільгоспмашин. Окрім отримання інформації про показники роботи підприємства, дилери побачать, як змінилося наше підприємство, яке нове обладнання ми придбали. Наприклад, новітній комплекс для фарбування техніки, лазерні виробничі установки. Фахівці "Червоної зірки" у кризовий для економіки час не лише продовжують виробляти сільськогосподарську техніку, а й переобладнують виробництво, упроваджують у виробничий процес новітні технології. З усім цим ми й маємо намір ознайомити дилерів, аби ті знали про наші наявні й потенційні можливості.

У з’їзді взяли участь представники 39-и торговельних організацій з України, Росії, Придністров’я, Білорусі та Болгарії. Вони вислухали доповіді про плани розвитку ВАТ "Червона зірка" на 2011 рік, нинішню ситуацію на ринку сільськогосподарських машин та перспективи його розвитку, основні складові сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки та заходи щодо налагодження продажу продукції заводу на ринках різних країн світу.

На форумі було названо найуспішніші за обсягами продажу компанії-дилери (і нагороджено їх представників) та найкращий сервісний центр. Перше місце посіло ТОВ "Техноторг" (Україна), друге –ТОВ "Агротехсервіс" (РФ), третє – ТОВ "Техномаркет" (Республіка Татарстан, РФ). Першість серед сервісних центрів виборов "Агротехсервіс" ЗАТ "Промарматура".
Учасники з’їзду побували в цехах "Червоної зірки", де ознайомилися з основними етапами виробництва сільськогосподарської техніки, новітнім виробничим обладнанням і технологіями виготовлення продукції підприємства.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41688 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua