МЕНЮ


15 серпень 2011 - 16:44

У Кіровограді відкрито інформаційний спортивний стенд


Вперше в Кіровограді у самому центрі міста – на розі вулиць Леніна та К. Маркса встановлено інформаційний спортивний стенд «Спортивні новини Кіровоградщини». На ньому будуть регулярно публікуватися останні спортивні новини з результатами виступів спортсменів нашої області у змаганнях різноманітного рівня; буде висвітлюватися анонс найважливіших спортивних заходів, у яких братимуть участь провідні атлети області.

Крім того на стенді розміщена база даних усіх спортивних шкіл обласного центра, з видами спорту, що в них розвиваються, адресами та телефонами, зазначені основні дані про керівництво спортивної галузі Кіровограда та області.

Новини на стенді будуть оновлюватися щотижня.
Встановлення інформаційного спортивного стенда – спільний проект обласного управління фізичної культури і спорту (начальник Сергій Колодяжний) та першого спортивного інтернет-сайту області «Спорт-Центр» (редактор Євген Савранський).

Виготовлення та встановлення самого стенда профінансувала спеціалізована дитячо-юнацька школа оліміпійського резерву «Надія» (в.о. директора Станіслав Рой).

Партнером проекту є рекламна агенція «Антураж-А» (директор Ірина Саєнко), де щотижня будуть готуватися та виготовлятися плакати з останніми спортивними подіями регіону для публікацій.

«Спорт-Центр»Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3799 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua