МЕНЮ


4 квiтень 2014 - 13:07

У Кіровограді відкриють сучасний онкологічний центр


На базі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру за підтримки партнерів із США реалізується масштабний проект вартістю 25 млн. євро зі створення сучасного медичного центру, де застосовуватиметься найновітніше діагностичне та лікувальне обладнання. Зокрема, тут проводитиметься томо- та радіотерапія.

Під майбутній медичний центр виділено необхідні площі, закуплено медичне обладнання. Про це голові ОДА Олександру Петіку та голові обласної ради Олександру Чорноіваненку під час їхнього візиту кілька днів тому до онкодиспансеру повідомив головний лікар закладу Костянтин Яринич.

За його словами, перших пацієнтів заплановано прийняти вже влітку наступного року.

Олександр Петік оглянув в онкодиспансері центр реабілітації, палату інтенсивної терапії, лікувально-фізкультурний кабінет, поспілкувався з медичними працівниками та їхніми пацієнтами. Він відзначив, що обласний онкодиспанер є одним із провідних медичних закладів такого профілю в України, із сучасним медичним обладнанням та фаховим персоналом.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37806 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua