МЕНЮ


30 квiтень 2010 - 08:26

У КІРОВОГРАДІ ВПРОВАДЖУЮТЬСЯ НОВІТНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ


Першу операцію на новому обладнанні провів хірург Богдан Мудрієвський.

– Лікарня нещодавно отримала новий тип обладнання, яке дозволяє виконувати операції за новим методом, – зазначив Богдан Любомирович. – В даному випадку – холіцестомію, тобто видалення жовчного міхура при його патології, через три–чотири проколи. Така операція в нашій лікарні пройшла вперше, але успішно, адже наші фахівці вже мають досвід застосування подібних хірургічних методів. Ця операція відбувається з мінімальною травматизацією тканин, немає великих рубців, сильного болю, пацієнт швидше одужує та повертається до звичного способу життя. Ми й надалі застосовуватимемо передові методи лікування хворих, а допоможе нам сучасна медична апаратура.

– Ми плануємо встановити й артроскопічне обладнання для операцій на суглобах, що також відноситься до молоінвазивних методів хірургічного втручання, – зазначив головний лікар Олександр Мініч. – Є й відповідні спеціалісти, які мають необхідний досвід проведення подібних хірургічних втручань, зокрема – завідуючий відділенням травматолог Олександр Юзефович, який виконав не одну операцію з допомогою артроскопічної апаратури.

– Придбання сучасної лабароскопічної апаратури стало можливим завдяки сприянню розвиткові провідної міської лікарні з боку міської влади, зокрема міського голови Володимира Пузакова, – приєдналась до розмови начальник управління охорони здоров’я міської ради Любов Пивоварчук. – Ми маємо прекрасних фахівців, які з дня у день доводять свій високий професіоналізм. До них по допомогу звертаються не тільки мешканці Кіровограда, а й жителі інших населених пунктів області. Нещодавно ми відкрили в лікарні швидкої допомоги нове відділення інтенсивної терапії, постійно закуповуємо медичні прилади, нову апаратуру. І при цьому намагаємось якнайменше витрачати бюджетних коштів. Слава Богу, світ не без добрих людей, і вони прагнуть допомогти, щоб наші медичні заклади були не гірші, ніж в інших обласних центрах.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38618 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua