МЕНЮ


26 серпень 2011 - 12:16

У Кіровограді хочуть відкрити єдиний адміністративний центр


З ініціативи Президента України у трьох містах України, в тому числі в Кіровограді, планується запуск пілотних проектів зі створення єдиних центрів надання адміністративних послуг.

"Цей крок дуже важливий і базується на бажанні регіонів та їхньої готовності зробити значний крок до удосконалення надання адміністративних послуг, – повідомила на брифінгу перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова. – Пілотні проекти будуть реалізовані в Києві, Кіровограді та Луганську. Визначення пілотних регіонів було пов’язане з активною позицією місцевої влади та її бажанням зробити більше в цій сфері, наявністю власної інформаційної бази та досвіду організаційної роботи з надання адмінпослуг".

За словами Ірини Акімової, спроби створити єдиний центр адмінпослуг були і раніше. У деяких містах вони функціонують досить успішно, зокрема в Кривому Розі, Вінниці, Харкові, Івано-Франківську. На жаль, ці місцеві ініціативи поки що не узагальнені, тому їх важко поширити на всю країну.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 3.13443 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua