МЕНЮ


9 лютий 2011 - 14:26

У Кіровограді з’явиться ще один тролейбусний маршрут


Так, члени виконавчого комітету прийняли рішення про затвердження тролейбусного маршруту №7 «вул. Волкова – пл. Богдана Хмельницького». Колись такий маршрут, тільки під номером 2, функціонував, але згодом був ліквідований. Мешканці будинків на вулиці Волкова звернулися до секретаря міської ради Ігоря Волкова з проханням його відновити. Маршрут обслуговуватимуть два тролейбуси у напрямку: вулиця Волкова, проспект Правди, вулиця 50 років Жовтня, Карла Маркса, Преображенська, площа Богдана Хмельницького та у зворотному – по вулицях Преображенській, Карла Маркса, 50 років Жовтня, Героїв Сталінграда, Волкова.

На цьому ж засіданні члени виконавчого комітету відхилили скаргу громадянина Колодяжного, який не погоджувався із винесеним адміністративною комісією штрафом у розмірі 1300 гривень. На момент початку земляних робіт не було всіх належних дозволів, а значить, забудовник порушив закон і повинен заплатити стягнення, кошти від якого поповнять міську скарбницю.

Заступник директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Валерій Челядінов виніс на розгляд членів виконавчого комітету проект рішення міської ради про звільнення комунальних підприємств від сплати державного мита (судового збору) на 2011 рік. Начальник управління фінансового забезпечення міської ради Любов Бочкова зауважила, що це рішення повинно стосуватись виключно комунальних підприємств, а не тих, що перебувають в оренді у приватних фірм, – вони повинні, як і інші суб’єкти господарювання, поповнювати бюджет. Із зазначеними зауваженнями члени виконкому погодились.

Також члени виконкому вирішили надати одноразової матеріальної допомоги 18 малозабезпеченим громадянам на загальну суму 1800 гривень. Цим же рішенням визначена матеріальна допомога на лікування тяжкохворим кіровоградцям, а саме 104 особам на суму майже 31 тисяча гривень. Отримають матеріальну допомогу і 122 громадянина на загальну суму близько 32 тисяч гривень з коштів, передбачених для надання допомоги малозабезпеченим верствам населення.

Також позитивне рішення було прийнято з ряду питань соціального спрямування. Зокрема, звільнено на 50 відсотків від оплати за користування житлово-комунальними послугами членів сімей військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов’язків у Республіці Афганістан. Відповідну пільгу отримали й інваліди по зору першої та другої груп.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав виконавчий комітет міської ради вирішив надати грошову допомогу дев’яти сім’ям загиблих в Афганістані в розмірі тисячі гривень.

Як повідомила начальник відділу соціальної підтримки населення Юлія Вовк, ще сім інвалідів війни, учасників бойових дій також отримають допомогу від міської влади по 350 гривень.

Вручення грошової допомоги відбудеться 14 лютого 2011 року, напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 22-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки АфганістанДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37479 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua