МЕНЮ


12 серпень 2016 - 13:55

У "Кіровоградгазі" розповіли про заяви, які надходять жителям області


Нещодавно жителі Кіровоградщини почали отримувати заяви – приєднання до умов договору постачання природного газу. Що це означає і що робити з цими заявами, пояснили у ВАТ "Кіровоградгаз".
Як зазначив заступник директора ДП “Центргаз” ВАТ “Кіровоградгаз” Михайло Савченко, 9 квітня минулого року було прийнято Закон "Про ринок природного газу", а з 1 жовтня 2015 він набрав чинності.
До Закону було ухвалено ряд підзаконних актів, серед яких – затвердження правил постачання природного газу.
"Правилами постачання та формою типового договору було передбачено, що ми повинні надати споживачам заяви-приєднання. Таку роботу провели всі газопостачальники в Україні", – прокоментував Савченко. Також заступник додав, що їх підприємство є єдиним постачальником природного газу за фіксованою ціною – 6, 88 гривні за один кубічний метр. Посадовець зазначив, що приєднання до ДП "Центргаз" споживачем здійснюється шляхом заповнення анкети або оплати за послугу газопостачання.
ДП "Центргаз" відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Кіровоградгаз" виконує функції постачальника природного газу з 1 липня 2015 року на підставі ліцензії, отриманої від Нацкомісії у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). В свою чергу, ВАТ "Кіровоградгаз" виконує функції оператора газорозподільчих мереж, що полягає у забезпеченні надійного та безпечного функціонування газопроводів, обладнання, лічильників газу.
Якщо споживач відмовляється підписувати заяву-договору, він має припинити споживання газу та подати заяву до ВАТ "Кіровоградгаз" щодо відключення або споживач має право знайти іншого постачальника для укладення договору.
Заяву-приєдання необхідно передати у ДП "Центргаз":
– направити поштою за адресою 25006, м. Кропивницький, вул.Арсенія Тарковського, 67.
– доставити особисто до найближчого абонентського відділу (центр обслуговування споживачів ДП "Центргаз" розташований на першому поверсі бізнес-центру "Червона зірка" по вул. Євгена Чикаленка, 1-а.
– передати через контролера ВАТ "Кіровоградгаз".12 серпень 2016 - 16:13
Юрий (вст)

Бардак полнейший в такой неорганизованности, когда бросают в почтовый ящик какой-то боанк без печатей и подписей и ещё и не с той фамилией на данный адрес, когда уже давно в ней изменился собственник, только месяц назад зарегистрировавшийся в том же "Кировоградгазе", уже подписав договор и получив новую книжку к оплате. Наведите вначале порядок с базой данных.

15 серпень 2016 - 16:24
Ирина (вст)

Принесли листок А4. Он разделен на две половинки пунктирной линией: :
-на одной половинке написано конкретно кому, т.е мне потребителю (ФИО), согласно каких Законов и Правил поставка газа, реквизиты....и просьба подписать : Заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу.
- на второй половинке сама Заява. Здесь уже указано: ФИО, личный счет, какой то ЕІС-код як суб"єкта ринку природного газу,
ещё есть две таблички в которых : платить по квитанции или по их счету, надо написать так или нет, и еще табличка....за договором расчет за газ : на основании данных Оператора ГРМ....по итогам месяца, или плановой величине среднемесячного потребления газа на уровне.....надо выбрать один из вариантов...... но вот тут и ничего не понятно........читало несколько человек и не поняли, что они этой Заявой хотят.
Подтверджением присоединения к условиям Договора есть:
1. подписаное это Заявление и возвращено по их адресу, или
2. оплаченный мной счет (квитанция) за поставленный природный газ

Одно поняла, что проверка контролерами счетчика по газу будет один раз в шесть месяцев, а то сейчас каждый месяц бегают.

Прочла....и все равно ничего не понятно.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4227 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua