МЕНЮ


24 березень 2010 - 16:52

У Кіровоградській ЛШМД відкрито нове анестезіологічне відділення


Донедавна цей кіровоградський лікувальний заклад був єдиною лікарнею швидкої допомоги, яка не мала власного анестезіологічного відділення – невідкладна допомога тяжко хворим, пацієнтам у післяопераційному, шоковому стані надавалася в загальних палатах, при кожному відділенні діяли анестезіологічні пости, що створювало незручності для медперсоналу та хворих. Тепер лікарня має своє відділення. Про це потурбувалася міська влада, яка виділила кошти з міського бюджету і на капітальний ремонт приміщення, в якому розмістилося відділення, і на закупівлю необхідного обладнання – усього близько мільйона гривень. Також були залучені кошти державного бюджету, благодійні внески.

За словами головного лікаря закладу Олександра Мініча, відділення забезпечене апаратами штучної вентиляції легень, пристроями для моніторингу стану хворих. Надала допомогу і керівник «Друкмаш-центр» Людмила Шубіна, яка придбала три кисневих концентратори, що замінили небезпечні у використанні кисневі балони (незабаром надійдуть ще чотири). На сьогодні кіровоградська лікарня – єдиний заклад в області, який має таку апаратуру.

Хід будівництва особисто контролював кіровоградський міський голова Володимир Пузаков.

Під час урочистостей з нагоди відкриття лікарні він підкреслив, що міська влада вчинила дуже правильно, знайшовши можливість навіть у скрутний з економічної точки зору час, тим більше нинішнього року, коли ще немає державного й відповідно міського бюджету, відремонтувати відділення та закупити для нього апаратуру, запевнивши присутніх, що міська влада надаватиме пріоритет медичній галузі і надалі.

В урочистостях з нагоди відкриття відділення, яке прийме перших пацієнтів уже першого квітня, узяли участь депутат міської ради Сергій Хільченко, начальник управління охорони здоров’я Любов Пивоварчук, головний лікар центральної міської лікарні Валерій Голіков, члени колективу лікарні.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37366 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua